Sara e quan shpirtzezë Jasminën: I ke marrë çunat me radhë në dhomën e zhveshjes

Mediale Vip

Sara e quan shpirtzezë Jasminën: I ke marrë çunat me radhë në dhomën e zhveshjes

Më: 3 mars 2021 Në ora: 18:46
Perputhen

Në puntatën e sotme ndodhi përballja e shumëpritur mes Jasminës dhe Sarës.

Ato të dyja patën shumë diskutime pas takimit të Sarës me Andin.

Teksa Jasmina kishte hedhur akuza kundër Sarës, kjo e fundit vendosi që të përballej me të, por përmes skype për shkak se Jasmina dyshohet se është infektuar me covid.

Sara i tha Jasminës që nuk quhen motra, për shkak se siç i ka flokët e ka edhe shpirtin.

Sara: Ka bërë histeriken pa pikën e lidhjes, hedh kunja jashtë e brenda. Foton se kam hedhur për ty.Intriga është Jasmina me imagjinatën e saj. Mos më thuaj motra, se jem shumë e zezë për të qene motra ime, sic ke flokët, ke dhe shpirtin.

Ajo ka thënë që më njeh më para, ëndërroje të bëjë foto me mua kur bëja muzikë, por ti me mua s’ke ndenjur kurrë, do të dojë. E kam respektuar se e kam parë që ka pëlqim ndaj Andit, por ama jo të bëjë skena.

Jasmina: Kujdes me fjalët

Sara: Arrogante, sa për kokëboshe je vetë, dukesh nga mënyra si flet.

Jasmina: S’të takon ty të flasësh për këtë.

Sara: Ti i ke marrë çunat me radhë në dhomat e zhveshjes. Ti je thjesht një fanse për mua, do të jap autograf kur të vish.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat