Adrola Dushi pozon me bluzën e tejdukshme

Mediale Vip

Adrola Dushi pozon me bluzën e tejdukshme

Më: 3 mars 2021 Në ora: 18:54
Adrola Dushi

Modelja shqiptare ka pozuar joshëse.

Adrola Dushi në profilin e saj në Instagram ka zgjedhur imazhe provokuese duke venë në pah figurën e saj të përsosur

E kuruar në çdo detaj, modelja mori vëmendje me bluzën e tejdukshme e cila ka mbuluar gjoksin me duar.

“Qëndrimi i pranishëm në çdo moment është zakoni më i rëndësishëm për të kryer më të mirën time dhe për të qenë më e lumtur”, kanë qenë fjalët e saj në postim.

Ndryshe, Adrola Dushi së fundi ka qenë aktive me postime në rrjete sociale duke postuar fotografi teksa tregon asetet trupore.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat