Sara dhe Jasmina debatojnë të acaruara në “Përputhen”

Mediale Vip

Sara dhe Jasmina debatojnë të acaruara në “Përputhen”

Më: 3 mars 2021 Në ora: 19:10
Sara dhe Jasmina

Të dyja protagonistët e emisionit zhvilluan një debat të ashpër.

Jasmina përmes lidhje me Skype u prononcua në emision pasi dyshon se është infektuar me Covid-19 ndërsa Sara ishte në studio

Të dyja debatuan ashpër, teksa hidhnin edhe akuza ndaj njëra tjetrës madje edhe duke ofenduar.

“Kujdes me fjalët, për herë të fundit ta them. Arrogante, të më thuash mua kokëbosh, duhet ta kuptosh vetë se cila është prej nesh. Sa për kokëboshesi, nuk ta merr njeri ty. Ti je në botën tënde imagjinare, krijon skenare për gjëra që nuk ekzistojnë. I ke puth të gjithë në emision”, ishin disa nga fjalët që dyshja i thanë njëra-tjetrës.

Ndryshe në episodin e sotëm po transmetohet takimi mes Sarës dhe Erlindit

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat