Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Ja si përgjigjet Anita Haradinaj

Mediale Vip

Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Ja si përgjigjet Anita Haradinaj

Më: 3 mars 2021 Në ora: 21:56
Anita dhe Ramush Haradinaj

Bashkëshortja e ish-kryeministrit ishte e ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’ te Bieta Sulo.

Anita gjatë emisionit ka folur edhe për dhuratat që merr nga bashkëshorti i saj

E pyetur se nga kush merr më shumë dhurata, Haradinaj ka thënë se pjesën më të madhe të dhuratave ia bën vetë vetes.

“Më shumë i bëj vetë vetes dhurata sesa marr nga Ramushi”,  ka thënë ajo, teksa shton se e ka partnerin e zgjuar dhe ai  i dhuron vetëm lule.

“Unë e kam burrin të zgjuar, më dhuron vetëm lule”, deklaratë që u prit me të qeshura në studio nga të gjithë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat