Fifi publikon edhe një foto nga shtrati

Mediale Vip

Fifi publikon edhe një foto nga shtrati

Më: 4 mars 2021 Në ora: 08:14
Fifi

Këngëtarja siç duket është në realizim të klipit të ri.

Fifi ka postuar disa imazhe e cila shihet në shoqëri të ish-konkurrentit të programit “Përputhen” Fation Kuqarin,.

Edhe pse artistja shqiptare nuk ka zbuluar asgjë për fansat ai më sa duket do të jetë protagonist i klipit.

Ndryshe, Fifi ka publikuar edhe një imazh derisa ka shkruar: “Në mua, ke një homo, një dashnore, një mike të mirë dhe një shtrigë shqiptare”.

Rikujtojmë se, javë më parë është aluduar për një lidhje mes saj dhe Fationit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat