Arilena Ara thotë mirëmëngjesi me një fotografi tërësisht natyrale

Mediale Vip

Arilena Ara thotë mirëmëngjesi me një fotografi tërësisht natyrale

Më: 4 mars 2021 Në ora: 10:39
Arilena Ara

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj të shpeshta pa makijazh në publik.

Arilena Ara sapo ka postuar një fotografi të tillë duke u shfaqur natyrale

Ndonëse e angazhuar së fundi në studio për këngën e re, ajo ka gjetur kohë të postojë edhe një imazh.

“Mirëmëngjesi”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Arilena ka venë në fokus fytyrën e saj në pozën që ka zgjedhur të shfaqet në fotografi, teksa shihet se ka vendosur një kapele në kokë dhe veshur mban një xhaketë.

Artistja nga Shqipëria ditët e fundit ka vizituar Prishtinën e cila ka qenë në një nga studiot për inçizimin e projektit të ri.

Rikujtojmë se, dy muaj më parë ka publikuar bashkëpunimin me Alban Skenderaj “A i sheh”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat