Fëmijet bëjnë bashkë Arbana Osmanin dhe Sara Hoxhën

Mediale Vip

Fëmijet bëjnë bashkë Arbana Osmanin dhe Sara Hoxhën

Më: 4 mars 2021 Në ora: 10:48
Arbana Osmani dhe Sara Hoxha

Disa muaj më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë pasi solli në jetë një djalë i cili quhet Diell.

Njësoj i ndodhi edhe Sara Hoxhës, të dashurës së Ledri Vulës. Ajo u bë nënë në dhjetor të vitit të kaluar duke sjellë në jetë një vajzë e cila quhet Poem Blu Vula.

Vogëlushet kanë bërë bashkë Arbanën dhe Sarën, pasi të dyja u panë bashkë dje në Tiranë duke shëtitur me karroca.

Shihni më poshtë fotografinë të cilën prezantuesja e njohur shqiptare e ndau me ndjekësit në Instastory.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat