Loredana merr vëmendjen e fansave me xhaketën e saj

Mediale Vip

Loredana merr vëmendjen e fansave me xhaketën e saj

Më: 4 mars 2021 Në ora: 14:18
Loredana

Rep-artistja vazhdon të publikoi fotografi për të cilat edhe komentohet.

Loredana sot përmes rrjeteve sociale ka postuar imazhe të reja në të cilat arriti të marrë komente të shumta nga ndjekësit jo edhe të pakët

Përveç saj ajo që mori vëmendje ishte xhaketa e reperes me ngjyrë të kuqe që i shkonte shumë e cila edhe iu komentua nga fansat e saj duke i shkruar se iu pëlqente.

“1995”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit e fotografive i cili është edhe viti i lindjes së reperes.

Ndryshe, Loredana Zefi ka pozuar në një ambient të brendshme duke vendosur makijazh dhe bizhuteri ari.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat