Gresa kështu e uron motrën për ditëlindje

Mediale Vip

Gresa kështu e uron motrën për ditëlindje

Më: 4 mars 2021 Në ora: 16:18
Gresa Behluli dhe Besiana

Gresa Behluli e dëshmon në shumë aspekte që është shumë e afërt me familjarët e saj.

Duke postuar imazhe të ndryshme, ajo shpreh dashurinë që ka për motrat.

Sot, në një imazh të postuar Gresa ka uruar Besianën për ditëlindje.

Theksojmë, përmes postimeve të shumta Besiana ka treguar që ka pranuar urime të shumta për ditën e saj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat