Meghan Markle mohon se ka bulëzuar asistentët e saj në Pallatin Mbretëror

Mediale Vip

Meghan Markle mohon se ka bulëzuar asistentët e saj në Pallatin Mbretëror

Më: 4 mars 2021 Në ora: 16:24
Princ Harry dhe Meghan Markle

Dukesha e Susexxit, Meghan Markle ka akuzuar Pallatin Mbretëror për “përjetësim të gënjeshtrave” ndaj saj dhe bashkëshortit të saj, duke thënë se çifti nuk do të rrinë në heshtje në lidhje me këtë.

Këto komente, Meghan i ka bërë gjatë një paraqitjeje në emisioni e famshëm amerikan me Oprah Winfrey në lidhje me largimin e tyre nga familja mbretërore vitin e kaluar.

Të mërkurën janë publikuar në “Times” të Britanisë së Madhe disa akuza ndaj Markle ku sipas burimeve ajo kishte bulëzuar dy asistentë të saj në Pallatin Mbretëror.

Mirëpo, Harry dhe Meghan kanë lëshuar menjëherë një deklaratë ku i përgënjeshtrojnë akuzat duke thënë se ajo asnjëherë nuk e ka bulëzuar askënd.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat