Vetëm një ditë pas lindjes, Elita dhe Gjiko i hapin vajzës Instagram

Mediale Vip

Vetëm një ditë pas lindjes, Elita dhe Gjiko i hapin vajzës Instagram

Më: 4 mars 2021 Në ora: 19:06
Elita Rudi

Moderatorja e njohur, Elita Rudi dhe reperi Gjiko, u bënë ditën e djeshme prindër për herë të dytë.

Elita solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Bota.

Çifti kanë shpërndarë foto në Instagram, duke treguar lindjen e vajzës dhe ajo që bie në sy është se Gjiko në postimin e tij e ka etiketuar profilin e vajzës në Instagram.

Image
Instagram

Kujtojmë se ata i ka hapur llogari në Instagram edhe djalit më të madh, Zërit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat