Sindi në takim romantik me Elvisin, i dhuron dhe puthje, Murati: Ishte normale pas...

Mediale Vip

Sindi në takim romantik me Elvisin, i dhuron dhe puthje, Murati: Ishte normale pas...

Më: 4 mars 2021 Në ora: 19:59
Murati

Elvisi ka shprehur se tashmë në emision është vetëm për Sindin, e duket se edhe kjo e fundit ka jo pak pëlqim për të.

Ata dolën së bashku në një takim mjaft të bukur, ku Sindi i dhuroi Elvisit edhe një puthje.

Ndërs komentoi takimin, Murati tha se puthja iu duke normale, pasi Elvisi bëri deklaratën për Sindin.

“Puthja ishte normale, e ka puthur për respekt, ose me pak me pëlqim pas deklaratës që ka bërë Loco. Por nuk kam parë ndonjë gjë kushedi, dua të shoh akoma se çfarë ka ndodhur”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat