Gashi sjell videoklipin e këngës “Amnesia”

Mediale Vip

Gashi sjell videoklipin e këngës “Amnesia”

Më: 4 mars 2021 Në ora: 22:30
Gashi

Reperi i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga e re e Gashit titullohet “Amnesia”, ndërsa vjen në bashkëpunim Loud Luxurz dhe Ship Werk.

Këtij projekti, artisti shqiptar ia shoqëroi edhe videoklipin, në të cilin vjen unik si çdo herë, ndërsa kënga pritet ta ketë suksesin e projekteve të tjera të tij.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Amnesia”, këngë e cila vjen pak kohë para se artisti të sjell edhe këngët e tjera të albumit të ri. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat