Andi dhe Melisa kapen sërisht mat bashkë

Mediale Vip

Andi dhe Melisa kapen sërisht mat bashkë

Më: 5 mars 2021 Në ora: 07:44
Andi dhe Melisa

U bë një kohë e gjatë që në rrjet përflitet se Andi dhe Melisa janë në një lidhje dashurie. Dyshja janë fotografuar shpesh së bashku, madje fansat kanë kapur detaje nga më të ndryshmet.

Megjithatë, si Andi ashtu dhe Melisa i kanë mohuar këto thashetheme, duke deklaruar se janë beqarë.

Së fundmi, dy ish-konkurrentët e “Përputhen” janë kapur sërish mat dhe këtë herë, fotoja sikur i thotë të gjitha.

Andi dhe Melisa janë fotografuar duke bërë shopping së bashku. “Iconstyle” ka publikuar një foto të dyshes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat