Ja ku e keni Dhurata Dorën pa pikë grimi!

Mediale Vip

Ja ku e keni Dhurata Dorën pa pikë grimi!

Më: 5 mars 2021 Në ora: 08:22
Dhurata Dora

Këngëtarja Dhurata Dora ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimet e fundit në Instagram, ku tregon se po shijon “pushimet e jetës”.

Ajo ndodhet në Maldive së bashku me mikun e saj, grimierin Arbër Bytyqi dhe po bën jetën që dëshiron.

Nga mëngjesi në darkë, këngëtarja na tregon aktivitetet e ditës së saj dhe të gjithë do të donim të ishim në vendin e Dhuratës.

Megjithëse ka një grimier me vete, ajo ka hequr dorë këto ditë nga grimi dhe na është shfaqur në Instagram më natyrale se kurrë.

Madje, videot e saj të fundit s’kanë pikë grimi, ndaj ju ftojmë t’i shihni këto pamje të Dhuratës që s’na ndodh t’i shohim shpesh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat