Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice” nuk mungojnë skenat …

Mediale Vip

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice” nuk mungojnë skenat …

Më: 5 mars 2021 Në ora: 08:53
Bebe Rexha

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha sapo ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga e cila mban titullin “Sacrifice”, është vizuelizuar edhe me videoklip.

Kënga në fjalë është mjaft ritmike dhe pritet të pëlqehet në publik.

Padyshim potenca e saj vokale është “top”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat