Atdheu dhe Jasmina bëjnë lëmsh rrjetin, shfaqen me të njëjtën bluzë

Mediale Vip

Atdheu dhe Jasmina bëjnë lëmsh rrjetin, shfaqen me të njëjtën bluzë

Më: 5 mars 2021 Në ora: 09:56
Jasmina, Atdheu

Ditë më parë qarkulloi një foto e Atdheut nën shoqërinë e Jasminës dhe Sarës, më të cilat ai ka pasur disa takime, ndërsa më Sarën edhe ka shkëmbyer disa puthje.

Ishte djali nga Kosova, Andi që deklaroi se do të fokusohej vetëm te Jasmina dhe që nuk do të dilte me vajzat e tjera të Për’puthen.

Image
Atdheu

Mirëpo, duket ajo duket ka vazhduar takimet me Atdheun edhe jashtë programit, pasi ditën e djeshme, ai u shfaq në një lidhje direkt nga ‘Skype’ dhe kishte të veshur një bluzë ngjyrë të gjelbër.

Më vonë, Jasmina postoi një video po me të njëjtën bluzë. Ende nuk ka ndonjë reagim nga Andi, pasi kishin realizuar disa takime së bashku.

Image
Jasmina
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat