Murati largohet nga takimi me Sindin?

Mediale Vip

Murati largohet nga takimi me Sindin?

Më: 5 mars 2021 Në ora: 15:56
Murati dhe Sindi

Gjatë ditës së djeshme në “Për’puthen”, është shfaqur takimi i Sindit me Elvisin, e që tani duket se ajo ka filluar të çlirohet pasi në atë takim e puthi ‘Locon’.

Po ashtu ajo ka vendosur që të dal përsëri në takim me Muratin, me të cilin ka zhvilluar disa takime dhe se u shpreh se ka një pëlqim për të.

Në takimin e fundit të Sindit, Murati ka pyetur atë se për cilin nga ai apo ‘Loco’ pëlqen më shumë, e që Sindi u përgjigj për Locon.

Disa ndjekës të këtij emisioni të dashurisë kanë filluar të publikojnë disa foto nga takimi i ardhshëm në mes Sindit dhe Muratit, e që duket se ai është larguar nga takimi.

Por kjo mbetet të shihet javën e ardhshme kur do të publikohet komplet takimi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat