“Terapia Rose”, Demi josh ndjekësit me foto nga shtrati

Mediale Vip

“Terapia Rose”, Demi josh ndjekësit me foto nga shtrati

Më: 5 mars 2021 Në ora: 16:02
Demi Rose

Modelja e njohur Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale e posaçërisht në Instagram.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur me foto joshëse në Instagram.

Në foton e postuar së fundmi modelja shihej e shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme duke pozuar për kamerën teksa e quajti veten terapi për ndjekësit e saj.

Demi shpesh herë provokon fansat e saj me postime të ndryshme shpesh herë duke u shfaqur thuajse pa rroba fare dhe kështu ka vepruar së fundmi me fotot e realizuara në shtrat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat