Lediana rikthehet në studio: Prekem shumë, nuk e përballoj dot…

Mediale Vip

Lediana rikthehet në studio: Prekem shumë, nuk e përballoj dot…

Më: 5 mars 2021 Në ora: 19:15
Lediana

Mevlani dhe Lediana janë rikthyer në studio, ndërsa kjo e fundit kërkoi ndjesë për largimin e saj, por tha se e kishte të pamundur ta ndiqte takimin.

Ajo tha se për Mevlanin ka një pëlqim shumë të fortë dhe se ishte prekur shumë nga fjalët që Mevlani  kishte shkruar për Antonelës.

“U preka nga fjalët që ai i kishte shkruar Antonelës. ‘Nëse ne do përputhemi bashkë…’, do të thotë që ai bën një diferencim dhe këtë jam kam kërkuar prej kohësh, që ta bëjë një diferencim sepse unë prekem shumë, nuk e përballoj dot.

Kam një pëlqim të fortë për Mevlanin dhe e kam pranuar dhe më bën të zhgënjehem nga gjërat që ai bën. E ndjeja veten të paaftë për ta parë takimin që kur erdha në studio”, tha ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat