Gjesti romantik i Mevlanit e bën Antonelën me lot

Mediale Vip

Gjesti romantik i Mevlanit e bën Antonelën me lot

Më: 5 mars 2021 Në ora: 19:36
Antonela

Antonela u përlot nga dhurata e Mevlanit.

Mevlani dhe Antonela javët e fundit janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Gjatë puntantës së sontme në “Përputhen” u transmetua takimi i radhës i tyre, por nuk munguan as befasitë në studio.

Mevlani i dhuroi një buqetë me trëndafila Antonelës, bashkë me një kartolinë, teksa fjalët që kishte shkruar në të e bënë me lot atë.

Antonela u ndje tejet e emocionuar pas kësaj befasie, ndërsa Mevlani i tha se e meriton atë dhuratë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat