“Pështyj-lëpij”, Meridiani thumbon Tean për rikthimin në “Përputhen”

Mediale Vip

“Pështyj-lëpij”, Meridiani thumbon Tean për rikthimin në “Përputhen”

Më: 5 mars 2021 Në ora: 22:52
Foto ilustrim

Opinionisti i “Përputhen Prime”, thumbon Tean për rikthimin pas zhurmës që bëri largimi i saj.

Autorja e emisionit “Përputhen”, Olsa Muhameti ka njoftuar se Tea dhe Bearti do të jenë të ftuar në “Përputhen Prime”.

E gjithë kjo vjen pas zhurmës që kishte shkaktuar largimi i saj nga emisioni dhe akuzave që kishte drejtuar për produksionin.

Kjo gjë nuk po i pëlqen opinionistit Meridian Ramcaj, i cili e thumboi Tean përmes disa postimeve.

“Peshty-lepij, lepij-peshty, peshty-lepij dhe lepij-peshty, te djele te mbare”, ka shkruar ai në një prej postimeve.

Më tej, ai e thumboi edhe Arjan Konomin me fjalët “Te dile si ato puthjet Europiane thojme na ne Shkoder”.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat