Pas largimit nga “Përputhen”, Ana hedh kunja për konkurrentet tjera

Mediale Vip

Pas largimit nga “Përputhen”, Ana hedh kunja për konkurrentet tjera

Më: 5 mars 2021 Në ora: 23:49
Ana Kauri

Ana thumboi konkurrentet përmes postimit të fundit.

Ana Kauri ditë më parë bëri të ditur se po tërhiqet nga “Përputhen”, ngase nuk e pa të arsyeshme të vazhdojë më tej.

Por, ajo po vazhdon ta përcjell emisionin tashmë si shikuese dhe nuk i kursen thumbat për konkurrentët, pas ngjarjeve të fundit.

Në puntantën e djeshme kishte debat mes Atdheut dhe Sarës, kjo e fundit pasi hyri bëri “zhurmë” edhe me Jasminën, e duket se postimin e fundit Ana ua dedikoi dy vajzave.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat