Vesa Luma thotë se këto gjëra të bukura ia kujtoi pandemia

Mediale Vip

Vesa Luma thotë se këto gjëra të bukura ia kujtoi pandemia

Më: 6 mars 2021 Në ora: 15:32
Vesa Luma

Vesa Luma përmbledh kujtimet më të bukura gjatë pandemisë.

Këngëtarja e njohur Vesa Luma prej kohësh jeton dhe vepron në Zelandë të Re, bashkë me bashkëshortin dhe djalin.

Ajo po e shijon qëndrimin në atë vend, teksa shumë shpesh ndan imazhe nga vendet që i viziton me familje.

Në videon e fundit, këngëtarja ka përmbledhur disa prej momenteve më të bukura që ajo me Gerin dhe Lianin i kaluan gjatë kësaj periudhe.

Vesa përmes videos tregon se si i kaluan pushimet e verës në Zelandë, e që thotë se këto gjëra të bukura ia kujtoi pandemia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

“Keto gjerat e bukura qe na kujtoi pandemia❤️“, shkruan ajo.

Artistja ka kohë që nuk ka qenë aktive në muzikë me këngë të reja. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat