Alketa Vejsiu ndau disa momente nga vendi mahnitës ku po pushon

Mediale Vip

Alketa Vejsiu ndau disa momente nga vendi mahnitës ku po pushon

Më: 6 mars 2021 Në ora: 16:51
Alketa Vejsiu

Moderatorja e njohur ka nisur pushimet në një vend përrallor.

Alketa është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikur shqiptar.

Ajo qëndron mjaft aktive në rrjete sociale ku sjell pamje nga përditshmëria, palestra apo puna si moderatore.

Pas përfundimit të spektaklit “Love Story” ajo duket se ka vendosur të pushojë disa ditë në një destinacion tejet të bukur.

Image

Ajo së fundi publikoi pamje të bregdetit dhe pamja dukej kaq fantastike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat