“Kosova e Madhe” Gashi po sjell projektin e ri me motive kombëtare

Mediale Vip

“Kosova e Madhe” Gashi po sjell projektin e ri me motive kombëtare

Më: 7 mars 2021 Në ora: 20:32
Gashi

Gashi po sjell projektin e ri muzikor së shpejti.

Reperi i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare po publikon këngët e reja nga albumi.

Atij iu kërkua nga fansat që ta publikonte një këngë në stilin “drill” dhe duket se ai po ua plotëson këtë dëshirë atyre.

Së fundmi Gashi ka ndarë një video në Instagram ku shihet në studio muzikore teksa në prapaskenë dëgjohet një këngë me motive kombëtare.

“Kosova e Madhe, vjen së shpejti”, u shpreh Gashi në komente të postimit kështu duke bërë me dije se ai po sjell këngën e re shumë shpejt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat