Afërdita Dreshaj shijon ditët e fundit të shtatzënisë teksa del për një shetitje me Jakub

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj shijon ditët e fundit të shtatzënisë teksa del për një shetitje me Jakub

Më: 7 mars 2021 Në ora: 21:42
Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, tashmë është në muajt e fundit të shtatzënisë

Ajo është mjaft aktive ku publikon shpesh herë foto dhe video nga përditshmëria për qindra mijëra fansat që numëron në Instagram.

Ajo kohëve të fundit po shijon shtatzëninë mjaft shumë derisa po numëron ditët në takim me djalin.

Ditën e sotme ajo solli pamje nga shëtitja me bashkëshortin e sja, Jakub Kindl dhe të dy duken mjaft të lumtur për të kaluar kohë së bashku.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat