A është ky bukurosh vëllai i Big Mames?

Mediale Vip

A është ky bukurosh vëllai i Big Mames?

Më: 7 mars 2021 Në ora: 22:20
Big Mama

Këngëtarja Big Mama nuk po sjell këngë të reja, ama është në ekran, nuk mungon dhe gjithmonë shfaqet me shumë energji.

Bigi, vazhdon të bëjë emisionet e saj televizive, që janë mjaftë të ndjekura e të sukseshme

Këngëtarja nga Maqedonia, ka një lidhje shumë të fortë me Turqinë, që e viziton shpesh, e ku ka bërë edhe një rreth të gjërë miqsh.

Këtij bukuroshit në foto, e që është nga Turqia, Bigi i thotë vëlla. Poshtë fotos nuk ka munguar një listë e gjatë komentesh pozitive.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat