Ja çfarë ndodhi pasi Ledjana doli nga studio, Mevlani: As burrë t’më kishe pasur s’do bëje kështu

Mediale Vip

Ja çfarë ndodhi pasi Ledjana doli nga studio, Mevlani: As burrë t’më kishe pasur s’do bëje kështu

Më: 7 mars 2021 Në ora: 22:42
Ledjana dhe Mevlani

Ledjana doli nga studio në ditën që do të transmetohej takimi i Antonelës me Mevlanin.

Ky i fundit shkoi menjëherë pas saj dhe në puntatën e sotme të Për’puthen Prime, dolën pamjet e bisedës së saj derisa Antonela shkoi të merrte Mevlanin për të zhvilluar takimin.

Mevlani: Për një lule bën kështu?

Ledjana: E mora përgjigjen nga deklarata jote

Mevlani: Çfarë deklarate moj?

Ledjana: Më le të kuptoj se je më shumë tek ajo. E mora të mirëqenë. Si mund të jem kaq e trashë që të mos e kuptoj situatën që e shoh me sytë e mi.

Mevlani: As burrë të më kishe pasur s’do kishe bërë kështu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat