Rrëfehet Anxhela Peristeri: I kam dalë makinës para që të më shtypte

Mediale Vip

Rrëfehet Anxhela Peristeri: I kam dalë makinës para që të më shtypte

Më: 7 mars 2021 Në ora: 22:51
Anxhela Peristeri

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Why Not” ka qenë këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri. Ajo tregoi më shumë për pjesëmarrjen e saj në Eurovision gjithashtu edhe për videoklipin e këngës “Karma” me të cilën do të përfaqësojë Shqipërinë në këtë Festival.

Mirëpo, si të gjithë të ftuarit e tjerë dhe Anxhela nuk kishte si ti shpëtonte lojës “5 Sekonda” në të cilën zbuluam një Anxhela të cilën nuk e njihnim më parë.

Një nga pyetjet e gazetarit për këngëtaren ishte:

Tre çmenduritë më të mëdha që ke bërë?

“Kam hyrë në det në temperatura shumë të ulëta

Jam hedhur nga kati i dytë kur kam qenë e vogël

I kam dalë makinës para që të më shtypte“- përgjigjet Anxhela.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat