Ndarja s’ia len shenjë, Cole Sprouse del për shëtitje me të dashurën e re

Mediale Vip

Ndarja s’ia len shenjë, Cole Sprouse del për shëtitje me të dashurën e re

Më: 8 mars 2021 Në ora: 00:01
Cole Sprouese dhe Ari Fournier

Cole Sprouese dhe Ari Fournier duket se kanë filluar një lidhje të re dashurie.

28 vjeçari bashkë me modelen u panë në një takim të dielën në Kanada.

Dyshja dolën publikisht në fillim të muajit mars, duke shëtitur për dore me njëri tjetrin.

Kujtojmë, Cole i kishte dhënë fund lidhjes me ish të dashurën në tetor të vitit 2020.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat