Djalë apo vajzë? Valdrini dhe Edita prindër të një…

Mediale Vip

Djalë apo vajzë? Valdrini dhe Edita prindër të një…

Më: 8 mars 2021 Në ora: 10:47
Valdrin Sahiti, Edita Ramadani dhe Bella

Javë më parë u kuptua se Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmi u dha në ditëlindjen e Editës por një tjetër gjë mbeti pa u kuptuar e ajo është gjinia e foshnjes.

Tashmë edhe ky detaj është kuptuar!

Çifti presin sërish të bëhen prindër të një vajze.

Në pak muaj, Bella do jetë motra e madhe me ardhjen në jetë të bekimit të dytë të familjes.

Shumë urime! 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat