Morena kujton nënën e ndjerë për 8 mars: Nëse trëndafilat rriten në parajsë, le të vendosën të krahët e nënës sime

Mediale Vip

Morena kujton nënën e ndjerë për 8 mars: Nëse trëndafilat rriten në parajsë, le të vendosën të krahët e nënës sime

Më: 8 mars 2021 Në ora: 11:49
Morena Taraku

Edhe sot në ditën e gruas, Morena Taraku ka shkruar një dedikim prekës për nënën e saj të ndjerë.

Duke publikuar një fotografi të qiellit dhe ka shkruar disa fjalë emocionuese.

“Nëse trëndafilat rriten në qiell, Zot të lutem zgjidh një tufë për mua. Vendosi në krahët e nënës sime dhe i thuaj që janë nga unë. I thuaj qe e dua dhe më mungon. Urime dita e nënave”, ka shkruar Morena duke i venë edhe një emotikon teksa shfaqen nënë e bijë duke u përqafuar.

Ndryshe, artistes shqiptare i ka ndërruar nëna vite më parë dhe është rritur vetëm me babain e saj.

 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat