Geasy e zbulon momentin më të sikletshëm të dasmës

Mediale Vip

Geasy e zbulon momentin më të sikletshëm të dasmës

Më: 8 mars 2021 Në ora: 14:56
Marina dhe Geti

Reperi zbuloi për publikun një moment nga dasma e tij me moderatoren Marina Vjollca.

I ftuar në emisionin NIN, përveç tjerash Geasy foli edhe për dasmën.

Ai zbuloi një moment që nuk mund ta harron asnjëherë që iu ka ndodhur çiftit gjatë prerjes së tortës.

“Momenti i tortës, janë do momente që bëhen për formalitet torta ishte shumë e madhe mirëpo baza e saj ishte stiropor dhe ata që e kishin përgatitur tortën thanë se duhet ta prejm nga poshtë por është dasht nga lart dhe kështu unë ia dhash Marinës dhe ajo më shikoi pastaj e preu një copë të madhe duke ma dhuruar dhe si jemi larguar pak e kemi hedh në zall stiroporin”, tha rep-artisti.

I pyetur se a është i xhiruar ky moment nga dasma e dyshes, Geasy tha se po është.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat