A do të donte Vesa që i biri të ndiqte rrugën e muzikës? Përgjigjen e morëm me këtë postim

Mediale Vip

A do të donte Vesa që i biri të ndiqte rrugën e muzikës? Përgjigjen e morëm me këtë postim

Më: 12 mars 2021 Në ora: 09:34
Vesa Luma me familje

Lian ka pasion të madh muzikën dhe këtë Vesa e ka treguar njëherë në ca kohë me postimet e saj, por së fundmi ka zbuluar se i vogli i ka hyrë seriozisht asaj rruge.

Me anë të një story që ka publikuar ajo ka treguar se djali i saj ka nisur të mësojë baterinë. “Rokstari i vogël”, ka shkruar Vesa, më e lumtur se kurrë për të birin.

Familja e njohur jeton në Zelandën e Re, por megjithë largësinë nga Shqipëria nuk janë shkëputur aspak nga muzika që është edhe pasioni më i madh i tyre.

Tashmë edhe e ardhmja e Lian ka marrë atë drejtim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat