Morena Taraku publikon fotografi nga ushtrimet e mëngjesit, ndërsa thekson të pasmet atraktive

Mediale Vip

Morena Taraku publikon fotografi nga ushtrimet e mëngjesit, ndërsa thekson të pasmet atraktive

Më: 12 mars 2021 Në ora: 13:04

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është një personazh mjaft i ndjekur nga shqiptarët në rrjetin social Instagram.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe paraqitjet prvookuese.

Së fundmi, bukuroshja Taraku ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram, disa pamje të ushtrimeve të saj të mëngjesit.

Ajo ka theksuar një nga ushtrimet për forcimin e barkut, ku në me ç’rast ka vënë në pah vijën trupore, duke theksuar të pasmet.

E veshur me një palë tuta të ngushta dhe një xhup sportiv, bukuroshja Taraku dukej mjaft tërheqëse në këtë fotografi, e cila ka ngacmuar imagjinatën e fansave të saj.

Morena përndryshe është duke vazhduar të shijojë jetën e saj të re në Stamboll, ku po tenton të nisë një karrierë të re muzikore atje.

Ajo së fundmi publikoi një bashkëpunim me reperin Fero, të titulluar “Money”, e që u prit mirë nga fansat e të dy interpretuesve. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat