Elita Rudi poston foton e ëmbël nga dita e parë e Botës

Mediale Vip

Elita Rudi poston foton e ëmbël nga dita e parë e Botës

Më: 12 mars 2021 Në ora: 15:39
Elita Rudi

Moderatorja e njohur ka sjellë në jetë vajzën, Bota Gjikolli.

Elita Rudi disa ditë më parë solli në jetë vajzën e saj me reperin e njohur Gjiko, të cilën e quajtën Bota Gjikolli.

Elita nuk ka ngurruar dhe ka postuar imazhe të vajzës menjëherë pas mbërritjes në shtëpi, të cilën e pritën me tullumbace, ëmbëlsira dhe dhurata.

Sot moderatorja ndau pak kohë për të hyrë në Instagram derisa edhe postoi fotografinë e Botës në ditë kur ajo erdhi në jetë.

“Dita e parë e Botës”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë së ëmbël.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat