Justin Bieber nuk do të marr pjesë në ceremoninë e çmimet “Grammy”, ja arsyeja

Mediale Vip

Justin Bieber nuk do të marr pjesë në ceremoninë e çmimet “Grammy”, ja arsyeja

Më: 13 mars 2021 Në ora: 06:47
Justin Bieber

Këngëtari i njohur, Justin Bieber nuk do të marr pjesë në ceremoninë e çmimeve “Grammy” këtë vit.

27 vjeçari e ka marr këtë vendim në lidhje me nominimin që iu bë albumit të tij “Changes”.

Albumi i tij nuk u nominua në kategorinë “R&B” por në kategorinë “Pop.

Kjo gjë nuk i kishte pëlqyer aspak këngëtarit dhe për këtë arsye, Bieber nuk do të marr pjesë në ceremoninë “Grammy”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat