Luana Vjollca nis punën për këngën e re

Mediale Vip

Luana Vjollca nis punën për këngën e re

Më: 13 mars 2021 Në ora: 10:18
Luana Vjollca

Luana Vjollca muajt e fundit ishte përqëndruar vetëm në moderim, si autore dhe moderatore e një emisioni.

Pasi përfundoi sezonin, ajo pushoi për disa ditë jashtë Shqipërisë, për të mbledhur energji për projektet e radhës.

Meqenëse ka kohë që nuk ka sjellë këngë të re,  Luana i është kthyer studios muzikore për të punuar rreth projekteve të reja.

Ajo mbrëmjen e kaluar publikoi disa fotografi e video në rrjete sociale, përmes së cilave tregoi se po punon në studio.

“Mbrëma ime e së premtes #studio”, shkruan Luana.

Kujtojmë se “Locos” mbetet kënga e fundit nga Luana Vjollca, të cilën e solli në duet me Jay Santos në gusht të vitit 2020.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat