Fjolla Morina nuk ndalet me pozat provokuese, shfaqet e përqafuar me Fisnik Sylën

Mediale Vip

Fjolla Morina nuk ndalet me pozat provokuese, shfaqet e përqafuar me Fisnik Sylën

Më: 13 mars 2021 Në ora: 23:38
Fjolla Morina

Artistja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, padyshim që është kohëve të fundit ndër personat më të komentuar.

Ajo përherë ka qenë e hapur me fansat e saj, duke ndarë informacione të shumta nga jeta dhe karriera profesionale.

Bukuroshja bionde është parë tashmë me pushime në Dubai, ku po e shoqëron edhe bashkëshorti i saj, Fisnik Syla.

Pozat provokuese nga ana e saj nuk kanë pasur të ndalur, teksa edhe në një fotografi ajo u pa me plot stil.

Të njëjtat imazhe Fjolla i ka shpërndarë në Instagram, ndërsa shihej duke u përqafuar me partnerin.

Vlen të përmendet se në disa imazhe të tjera, artistja u shfaq duke bërë blerje nga marka të njohura.

Sidoqoftë kësaj, pasi kurorëzuan dashurinë me martesë, çifti po shijon në maksimum kohën së bashku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat