Alec Baldwin i kthehet ashpër fansit që i kërkoi llogari për fëmijën e gjashtë

Mediale Vip

Alec Baldwin i kthehet ashpër fansit që i kërkoi llogari për fëmijën e gjashtë

Më: 14 mars 2021 Në ora: 16:28
Alec Baldwin

Fansi i kërkoi llogari aktorit amerikan.

Alec dhe Hilaria Baldwin janë të lumtur të ndajnë lajmet emocionuese të fëmijës së tyre të gjashtë, shkruan Page Six.

Siç raportoi Page Six, Baldwins po heshtin për detajet rreth lindjes së foshnjës së 6-të, megjithëse shumë supozojnë se çifti përdori një zëvendësues ose të birësuar, pasi 37-vjeçarja Hilaria lindi fëmijën e tyre të pestë, Edu, në shtator.

Një fans komentoi tek postimit fotografik të ish-yllit “30 Rock” dhe i kërkoi Alecit të jepte një shpjegim, sepse sipas atij duket se ata “po lypin për reklamë”.

“Kush është nëna? Ajo nuk ishte shtatzënë. Ajo lindi gjashtë muaj më parë. Nëse keni zëvendësuese, thjesht thuaje atë, ”shkruajti komentuesi. “Nëse foshnja është adoptuar, thuaje vetëm atë. Nëse foshnja ishte produkt i një çështjeje dhe ju keni vendosur ta rritni atë me gruan tuaj thjesht thoni këtë. Nëse nuk doni të thoni asgjë – pse të dy nuk ndaleni vazhdimisht të postoni dhe të lypni për clickbait. Thjesht rrisni ju 100 fëmijë privatisht ”.

Alecu mjaft i nevrikosur iu kthye fansit:

“Ju duhet të mbyllni f-k dhe të keni kujdes për biznesin tuaj,” shkroi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat