“Shqipëria bahçe e Zotit”, kënga e re e Shkurte Fejzës

Mediale Vip

“Shqipëria bahçe e Zotit”, kënga e re e Shkurte Fejzës

Më: 14 mars 2021 Në ora: 17:26
Shkurte Fejza

Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohr shqiptare, Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Shqipëria bahçe e Zotit”, quhet kënga e re nga artistja e dashur e publikut.

Tekstin e shkroi Naim Gjoshi dhe Shkurte Fejza ndërsa Mmuzika dhe orkestracioni nga Naim Gjoshi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat