Learta në këtë ditë të madhe vishet me të zeza

Mediale Vip

Learta në këtë ditë të madhe vishet me të zeza

Më: 14 mars 2021 Në ora: 22:13
Learta me familje

Tashmë Learta dhe Matina kanë arritur në shtëpi, e pritja patjetër qe ka qenë madhështore.

Gjithçka rrjedhi për bukurie dhe në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli kishte energji tejet pozitive.

Torta e madhe, ambienti i dekoruar dhe gjithçka tjetër ishte në shenjë mirëseardhje për të voglen e familjes Salihu.

Megjjthatë, ka habitur paraqitja e Leartes, që nuk ishte aq “glam” si në herat e kaluara.

Nëna e re kishte vendosur të shfaqet me një palë rroba të zeza e minimale, ani pse në familje po bëhej festë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat