Luana vjollca shfaqet nga vaska duke theksuar këmbët e gjata

Mediale Vip

Luana vjollca shfaqet nga vaska duke theksuar këmbët e gjata

Më: 14 mars 2021 Në ora: 23:24
Luana Vjollca

Moderatorja e njohur ka publikuar foto në rrjete sociale.

Luana Vjollca është një ndër prezantueset më tëheqëse të televizionit shqiptar.

Moderatorja dhe këngëtarja e dashur është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon rreth 2 milionë ndjekës.

Ajo së fundmi ka ndarë imazhe të reja në Instagram, ku shihet e veshur me një fustan të ngjitur pas trupit ku i zbulon format trupore dhe këmbët e gjata.

Ajo shihet e shtrirë në vaskë teksa merr poza provokuese për kamerën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat