Duket sikur Rihanna po fillon ‘Fenty Hair’

Mediale Vip

Duket sikur Rihanna po fillon ‘Fenty Hair’

Më: 15 mars 2021 Në ora: 15:28
Rihanna

Kompania e Rihanna, Roraj Trade LLC, ka paraqitur dokumentet e aplikimit të markës tregtare për ‘Fenty Hair’.

Sipas dokumenteve ligjore të depozituara në 3 Mars, linja e ardhshme ‘Fenty Hair’ mund të përfshijë shampo, zbutës flokësh, drejtues dhe stilues dredhash, produkte zbardhues dhe ngjyrash, madje edhe  shkëlqim flokësh .

Megjithëse, duke pasur parasysh që marka tregtare ‘Fenty Hair’ është ende në fazat e hershme të përpunimit dhe miratimit, nuk ka ndonjë datë të vlerësuar se kur mund të shohim ose të blejmë ndonjë produkt konkret.

Megjithëse nuk ka shumë informacion rreth specifikave të një zgjerimi të Fenty Beauty, fansat janë duke u ngazëllyer për perspektivën. Disa madje spekuluan se Rihanna mund të ketë lënë të kuptohet për lëshimin e linjës së kujdesit për flokët në videoklipin “Lemon” nga NERD dhe Rihanna.

Lajmet e Fenty Hair vijnë disa javë pasi kompania njoftoi se linja e modës Fenty e Rihanna do të vihej në pauzë më pak se dy vjet pas fillimit të saj. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat