Me një foto artistike, Justin Bieber paralajmëron publikimin e albumit “Justice”

Mediale Vip

Me një foto artistike, Justin Bieber paralajmëron publikimin e albumit “Justice”

Më: 15 mars 2021 Në ora: 17:41
Justin Bieber

Këngëtari e kompozitori i njohur Justin Bieber vazhdon të jetë aktiv në skenën muzikore.

Ai së fundmi paralajmëroi që së shpejti do të hedh në treg albumin e tij më të ri.

Duke publikuar një imazh artistik, këngëtari shkroi: 4 ditë, Justice.

Brenda pak minutave ky postim u pëlqye dhe u komentua nga fansat e tij, të cilët presin me padurim lansimin e albumit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat