Mozzik: Mbajeni mend vitin 2021, asgjë nuk ka qenë 2020-ta

Mediale Vip

Mozzik: Mbajeni mend vitin 2021, asgjë nuk ka qenë 2020-ta

Më: 16 mars 2021 Në ora: 09:32
Mozzik

Rep-artisti i njohur shqiptar, Mozzik, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerit në zhanrin hip-hop.

Tashmë ai ka dëshmuar se talent për të sjell sërë projektesh të ndryshme, të cilat po dëgjohen në masë të madhe.

Ai po ashtu është aktiv në rrjete sociale, duke munduar të qëndrojë afër fansave të tij me postimet nga përditshmëria.

Sidoqoftë kësaj, në një postim në Instagram, Mozzik ka paralajmëruar fansat, por me një mesazh kodues.

“Mbajeni mend vitin 2021, asgjë nuk ka qenë 2020-ta”, është shprehur ai.

Image

Nuk i dihet ende se për çfarë ishte një mbishkrim i tillë nga reperi, por fansat padyshim aluduan se ai e pati fjalën për këngët hite që do të vijnë.

“El Chapo” në anën tjetër është projekti tij I fundit, që erdhi në bashkëpunim me vëllanë dhe njëherësh reperin Getinjo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat