Agnesa Vuthaj publikon një fotografi pa makijazh

Mediale Vip

Agnesa Vuthaj publikon një fotografi pa makijazh

Më: 16 mars 2021 Në ora: 19:51
Agnesa Vuthaj

Modelja shqiptare është një fytyrat publike pa komplekse.

Ajo shpeshherë shfaqet pa grim teksa tregon bukurinë natyrale.

Edhe së fundi, ka publikuar një imazh në storien e saj në Instagram e cila shihet pa grim dhe e buzëqeshur.

Agnesa, në foton që ka postuar është shfaqur e veshur me veshje sportive, flokët e kapura dhe duket e thjeshtë.

“Fytyrë e skuqur”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë derisa ka pozuar në një ambient të brendshëm dhe komod.

Ndryshe, Agnesa Vuthaj së fundi ka pranuar se nuk është në ndonjë lidhje dashurie pasi është paksa person i vështirë dhe ka shumë kërkesa.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat