Mihrija tregon se cila ngjyrë e të brendshmëve të Naimit i pëlqen

Mediale Vip

Mihrija tregon se cila ngjyrë e të brendshmëve të Naimit i pëlqen

Më: 16 mars 2021 Në ora: 20:24
Mihrije Braha dhe Naim Abazi

Këngëtarja Mihrije Braha ka dhënë përgjigje interesante.

Në pyetjen se cila është ngjyra e preferuar te të brendshmëve të Naimit.

“Të bardha dhe të zeza! Këto janë ngjyrat që preferohen për meshkujt”, ka thënë ajo.

Ndryshe, këngëtarja pritet që të provojë për ta gatuar një bakllava derisa nuk e ka ditur emrin e reperes Tayna.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat