Rita Ora arrin sukses me albumin “BANG”, gati më i dëgjuari në Australi

Mediale Vip

Rita Ora arrin sukses me albumin “BANG”, gati më i dëgjuari në Australi

Më: 16 mars 2021 Në ora: 20:46
Rita Ora

Pas skandalit në ditëlindjen e saj, këngëtarja i është rikthyer sërish sukseseve.

Rita Ora edhe pse mori kritika të shumta pasi theu rregullat anti-Covid duke festuar ditëlindjen e saj është rimëkëmbur.

Pas publikimit të mini-albumit të saj “BANG”, artistja e njohur ka arritur suksese.

Së fundi, njoftoi fansat për suksesin me albumin e cila ka arritur në nivelin “Multi Platinium”.

“Faleminderit ekipit tim të mahnitshëm @warnermusicaustralia !!! Multi platin !! Faleminderit për gjithë punën tuaj dhe gjithnjë duke dhënë për mua”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e postimit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat